Týden mužského zdraví

Akce má za cíl podpořit muže v péči o fyzické a duševní zdraví, motivovat k pravidelným lékařským prohlídkám a k otevřené komunikaci o svém stavu.

Týden mužského zdraví

04. 11. 2023

-

10. 11. 2023

Kolik knírů letos napočítáme?

U přiležitosti celosvětového listopadového charitativního hnutí "Movember", které upozorňuje na nebezpečí rakoviny varlat, prostaty a psychické problémy s tím spojené, a v rámci kampaně "Na zdraví záleží", připravila Škoda Auto společně s Nadačním fondem Škoda, Zaměstnaneckou pojišťovnou Škoda a Klaudiánovou nemocnicí "Týden mužského zdraví". Akce má za cíl  podpořit muže v péči o fyzické a duševní zdraví, motivovat k pravidelným lékařským prohlídkám a k otevřené komunikaci o svém stavu.

 • 4.11. Den zdraví pro muže Na Karmeli
  Akce se konala v sobotu 4.11. od 14:00 do 18:00 v prostorách Atria Vzdělávacího centra Škoda Auto Na Karmeli.
  Muži a jejich doprovod se účastnili dne plného sportovních aktivit, soutěže "Poměř svaly s ostatními a vyhraj", možností preventivního vyšetření, přednáškek o zdravém životním stylu, otužování, cvičení, prevenci nebo výživě s Petrem Havlíčkem a dalšími odborníky. Součástí programu byl i křest charitativního kalendáře Movember 2024, bohatý doprovodný program a zdravé občerstvení.

  Leták s programem ZDE!

   
   
 • 7.11. Panelová diskuse - online přímý přenos
  V úterý od 10:00 do 11:30. 
  Do tématu mužského zdraví a wellbeingu se ponořila psycholožka Mgr. Eliška Remešová, podnikový psycholog PhDr. Tom Mertin a manažer ze Škoda Auto Mgr. Jiří Prokop, Ph.D. Sledující měli možnost pokládat dotazy a hlasovat v anketách. 

  Odkaz na ke shlédnutí panelové diskuse ZDE!
   
 • 8.11. Den zdraví pro muže v Bondy centru
  Pro zájemce o preventivní vyšetření s doporučením, jak se starat o mužské fyzické a psychické zdraví byly ve středu 8.11.2023 od 14:00 do 18:00 v prostorách Bondy centra v Mladé Boleslavi připraveny stánky Škoda Auto, Klaudiánovi nemocnice a Zaměstnanecké pojišťovny Škoda.

 

 •  

  14.11. Webinář - Muži na křižovatce
  S lektorem Josefem Petrem z organizace Liga otevřených mužů můžete v úterý 14.11. od 15:00 do 16:00 na online webináři Muži na křižovatce probrat, jak se mění role mužů a žen, jaké jsou zažité stereotypy a jak by měl vypadat správný balance mezi pracovním a soukromým životem. Na všechny tyto oblasti bude lektor nahlížet z pohledu tří aktuálních témat ve Škoda Auto: psychické zdraví, role mužů v manažerských pozicích a work life balance.

  Přihlášení k webináři ZDE!